Бренд MATRIX - провідний виробник професійних засобів для догляду та фарбування волосся у Сполучених Штатах, є частиною підрозділу з виробництва професійної продукції  компанії L’Oreal.

Бренд  MATRIX було засновано у 1980 році американським подружжям Арні та Сідел Міллер. Та перш ніж заснувати Matrix, Міллер більше 20 років працював перукарем. У 1971 році він вирішив спробувати себе в управлінні компанією нового формату, створивши штучні вії для індивідуального нанесення. Тоді Міллер заснував компанію Ardell, щоб вивести свій продукт на роздрібний ринок і розповсюдити серед салонів краси. Справи йшли непогано і з часом асортимент компанії виріс: Ardell почала займатися розробкою та продажем фарб для волосся.

Наприкінці 70-х років Міллер побачив, що частка роздрібного ринку скорочується у той час, як корпоративний сегмент зростав. У 1980 році підприємець продає компанію Ardell, а всі виручені кошти вкладає у новий бізнес - Matrix. Основна спеціалізація новостворенної компанії - робота виключно з професіоналами індустрії краси.

“Я відчував, що мені потрібно сконцентрувати свої сили в одному напрямку, аби досягнути успіху. Я вибрав професійний ринок індустрії краси, оскільки вже мав досвід роботи у цьому бізнесі та знав його потреби” – розповідає Міллер.

Подружжя Міллерів прагнуло запропонувати перукарям повноцінний асортимент продуктів, що допомогли б їм розвивати свою справу, а також надати засоби для повного розкриття їхніх талантів та творчості. Це стало основою для постійного розширення лінійки продуктів та їх вдосконалення. 

Сьогодні, коли минуло вже більше 30 років, оригінальні ідеї Міллерів залишаються основою бізнесу. Зараз для бренду MATRIX основним завданням і фокусом є розвиток салонного бізнесу. Matrix пропонує широкий асортимент продуктів з фарбування, догляду та стайлінгу волосся. Зокрема такі відомі лінійки як: аміачна фарба для волосся SOCOLOR.beauty, безаміачна фарба для волосся Color Sync, знебарвлююча пудра LightMaster, професійний спа-догляд за волоссям Biolage, живильна лінія продуктів по догляду за волоссям Oil Wonders, професійний догляд за волоссям з миттєвим ефектом Total Results, а також стайлінг для волосся Style Link.

Select a location

Select a language